Wróć do - Zeszyty i notesy

Unikalny Zeszyt z serii Odkryj Świat Kryształów Czasu Format A4

20.00zł

  • Format A4
  • 100 kartek
  • Gramatura – 80 g/m2
  • Papier I klasy, nie strzępi i nie przebija na drugą stronę. Pisze się na nim łatwo i przyjemnie
  • Oryginalne wzornictwo
  • Okładka kaszerowana, twarda, czarna lub biała
  • Kratka 5mm, dostępny również gładki
  • Idealny do szkoły, na studia, do pracy. Może służyć również jako pamiętnik
  • Świetnie nadaje się na unikalny, skromny prezent
Wyczyść zaznaczenie

Opis produktu

Linia ekskluzywnych produktów z serii: Odkryj Świat Kryształów Czasu to unikalne wzory zeszytów. To połączenie szkolnego lub akademickiego zeszytu/notesu z albumem ras fantastycznych istot oraz z dwoma krótkimi fragmentami powieści zamieszczonymi na wklejkach. Każda strona w dolnym rogu ozdobiona jest grafiką nieznanej dotąd rasy fantasy. Na okładce prezentuje się rycerz Dwoinki, jedna z najciekawszych ras Ochrii, charakterystyczna dla świata Kryształów Czasu.

Produkt w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu.

Zeszyt zawiera dużo grafik wyłącznie z świata Kryształów Czasu (prawie 30).

Dostępny zeszyt w kratkę i gładki (prosimy napisać w komentarzu, który Państwo wybrali).

Rycerz Dwoinki – Rasa ta zamieszkuje latające lasy Archipelagu Południowo-Wschodniego, gdzie w koronach winorośli mają swoje zamki i kasztele. Ich podniebne kohorty patrolują niebo w poszukiwaniu smoków, mantikor i wywern. I kto by pomyślał, że ci zacni rycerze zamiast rąk używają trzech końcówek chwytnego ogona. Każde dobre bóstwo marzy, by mieć wśród swoich wyznawców istoty, które dwa razy pomyślą nim podejmą ważną decyzję. W końcu po co są dwie głowy w jednym ciele?

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Nasze produkty są oryginalne i na pewno nie znajdziesz ich w innych sklepach. Doskonale nadają się na prezent i do użytku codziennego.

Dodatkowe informacje

kolor okładki

biały, czarny

Forma

w kratkę – margines, gładki – bez marginesu

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Unikalny Zeszyt z serii Odkryj Świat Kryształów Czasu Format A4”