Wróć do - Podkładki pod mysz

Podkładka pod mysz z kolorową grafiką Wejścia do Labiryntu Śmierci

25.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Podkładka pod mysz:

rozmiar: 23 x 19 cm, 3 mm grubości

Spód podkładki wykonany z gumy zapobiegającej przesuwaniu się podkładki po blacie biurka, jednocześnie zapewnia komfort dla dłoni i nadgarstka. Wierzch wykonany z poliestru umożliwia łagodny i płynny ślizg myszy. Podkładka zarówno dla zastosowań biurowych, jaki i dla graczy.
Nadruk  wykonywany jest w technice termosublimacji dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru
– nadruk jest pełnokolorowy
– wysoka jakość wykonania
– farby najlepszej jakości
– atrakcyjna cena

Ceny zawierają 23% VAT.

Na podkładce widnieje grafika Archipelagu Wschodniego

Krótki opis Archipelagu znajdziecie poniżej oraz w książce Saga o Katanie, autorstwa Artura Szyndlera

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby kupić ten kubek. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, masz bogatą wyobraźnię i lubisz oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ta podkładka spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczna i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Mamy jeszcze inne  krajobrazy oraz rasy: gadzie, pajęcze, anielskie, martwiacze, potwory. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twojej podkładce. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Grafika przedstawia: Wejście do Labiryntu Śmierci

Wejście do Labiryntu Śmierci – ” W największych otchłaniach umysłu ludzkiego nikt nigdy nie wymyśliłby tych piekielnych wrót… Były szerokie na trzy metry i wysokie na sześć. Niczym płaskorzeźby, niezliczone runy pokrywały ich hebanową powierzchnię. Złowrogiego wyglądu nadawały im wystające co kilkanaście centymetrów długie kolce. Zamiast typowych dwuskrzydłowych drzwi, zamknięcie tworzyły cztery ćwiarty. Ich niebywale ostre krawędzie nieznacznie zachodziły na siebie, formując krzyż. Każda z części wrót mogła głęboko wsuwać się w skałę… Siwowłosy arcydruid podszedł do nich dość blisko i zastygł w bezruchu. Mijały chwile… Nieruchome ciało symbolizowało coś, co można nazwać siłą starca… Powoli drgnął i ponownie odwrócił się w stronę morderczo wyglądających czterech ćwiart wrót… ”

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Podkładka pod mysz z kolorową grafiką Wejścia do Labiryntu Śmierci”