Wróć do - Podkładki pod mysz

Podkładka pod mysz z kolorową grafiką Słoniowego Ropuszczaka

25.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Podkładka pod mysz:

rozmiar: 23 x 19 cm, 3 mm grubości

Spód podkładki wykonany z gumy zapobiegającej przesuwaniu się podkładki po blacie biurka, jednocześnie zapewnia komfort dla dłoni i nadgarstka. Wierzch wykonany z poliestru umożliwia łagodny i płynny ślizg myszy. Podkładka zarówno dla zastosowań biurowych, jaki i dla graczy.
Nadruk  wykonywany jest w technice termosublimacji dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru
– nadruk jest pełnokolorowy
– wysoka jakość wykonania
– farby najlepszej jakości
– atrakcyjna cena

Ceny zawierają 23% VAT.

Na podkładce widnieje grafika Archipelagu Wschodniego

Krótki opis Archipelagu znajdziecie poniżej oraz w książce Saga o Katanie, autorstwa Artura Szyndlera

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby kupić ten kubek. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, masz bogatą wyobraźnię i lubisz oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ta podkładka spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczna i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Mamy jeszcze krajobrazy oraz rasy: gadzie, pajęcze, anielskie, martwiacze, potwory. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twojej podkładce. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Grafika przedstawia: Słoniowego Ropuszczaka

Słoniowe Ropuszczaki – te inteligentne i jakże dziwaczne istoty pochodzą z Archipelagu Pajęczego. Uwielbiają całymi dniami siedzieć nieruchomo z otwartą gębą. Przypominają wtedy porośnięty krzewami, wysoki wzgórek, kończący się jaskinią, kuszącą miejscem na ochłodę. To doskonała pułapka na głodnych roślinożerców i zmęczonych podróżników. Reagują dopiero wtedy, gdy ofiara zbyt długo nie decyduje się sama wejść do pyska lub odchodzi. Wówczas wyjątkowo szybko, jak na tak wydawałoby się nieporadne cielsko, potrafią biegać i gonić. Będąc blisko nieszczęśnika, doskonale skaczą, starając się przygnieść go do ziemi lub od razu złapać w pysk. Ich przełyk jest niezwykły i pełni rolę czegoś na kształt portalu. Prowadzi gdzieś do innego miejsca, być może nawet świata. Tam grupa ropuszczaków ma… wspólny żołądek. W nim jednocześnie trawią swe ofiary i dzielą się uzyskaną energią. Osobniki o tym samym „brzuszku” należą do tego samego klanu. Łączy je nadnaturalna więź. Często komunikują się ze sobą i doskonale orientują, gdy z którymś dzieje się coś złego lub dobrego. Jeżeli jeden osobnik odnajdzie słaby punkt obrony albo bogate żerowisko, to dość szybko przybędą pozostałe ropuszczaki z klanu. Dla słabo obwarowanej osady jest to oczywiście równoznaczne z unicestwieniem.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Podkładka pod mysz z kolorową grafiką Słoniowego Ropuszczaka”