Wróć do - Podkładki pod mysz

Podkładka pod mysz z kolorową grafiką Minotaura

25.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Podkładka pod mysz:

rozmiar: 23 x 19 cm, 3 mm grubości

Spód podkładki wykonany z gumy zapobiegającej przesuwaniu się podkładki po blacie biurka, jednocześnie zapewnia komfort dla dłoni i nadgarstka. Wierzch wykonany z poliestru umożliwia łagodny i płynny ślizg myszy. Podkładka zarówno dla zastosowań biurowych, jaki i dla graczy.
Nadruk  wykonywany jest w technice termosublimacji dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru
– nadruk jest pełnokolorowy
– wysoka jakość wykonania
– farby najlepszej jakości
– atrakcyjna cena

Ceny zawierają 23% VAT.

Na podkładce widnieje grafika Minotaura Państwa Czworga. 

Krótki opis rasy znajdziecie poniżej oraz w książce Saga o Katanie, autorstwa Artura Szyndlera

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby kupić taką podkładkę. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, lubisz ciekawe rasy oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ta podkładka spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczna i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twojej podkładce. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Na podkładce została umieszczona grafika: Minotaur.

Minotaur Czworga – Minotaury Państwa Czworga zwane są też czterorogimi. Dorosłe osobniki są bardzo poważne i podatne na obrazę, co w połączeniu z ich wrodzoną małomównością powoduje niemałe problemy wśród nieobeznanych z ich nacją. Często nagłe wymierzanie sprawiedliwości (poćwiartowanie pechowca na 4 części) jest brane przez obce rasy za zdradę lub co najmniej za krwawe i prostackie maniery. To jest przyczyna, dla której jako dyplomaci nie są lubiani. Rasa ta uchodzi za bardzo wojowniczą i wyjątkowo wytrzymałą, co w połączeniu z ich rozrodczością powoduje, że legendarne Imperium Czworga dysponuje milionami gotowych na wszystko wojowników, pogrupowanych w najprzeróżniejsze formacje bojowe.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie” oraz gra planszowa Labirynt Śmierci. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Podkładka pod mysz z kolorową grafiką Minotaura”