Wróć do - Podkładki pod mysz

Podkładka pod mysz z kolorową grafiką Archipelagu Wschodniego

25.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Podkładka pod mysz:

rozmiar: 23 x 19 cm, 3 mm grubości

Spód podkładki wykonany z gumy zapobiegającej przesuwaniu się podkładki po blacie biurka, jednocześnie zapewnia komfort dla dłoni i nadgarstka. Wierzch wykonany z poliestru umożliwia łagodny i płynny ślizg myszy. Podkładka zarówno dla zastosowań biurowych, jaki i dla graczy.
Nadruk  wykonywany jest w technice termosublimacji dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru
– nadruk jest pełnokolorowy
– wysoka jakość wykonania
– farby najlepszej jakości
– atrakcyjna cena

Ceny zawierają 23% VAT.

Na podkładce widnieje grafika Archipelagu Wschodniego

Krótki opis Archipelagu znajdziecie poniżej oraz w książce Saga o Katanie, autorstwa Artura Szyndlera

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby kupić taką podkładkę. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, lubisz ciekawe rasy, piękne krajobrazy oraz oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ta podkładka spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczna i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Mamy jeszcze inne  krajobrazy oraz rasy: gadzie, pajęcze, anielskie, martwiacze, potwory. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twojej podkładce. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Na podkładce została umieszczona grafika: Archipelagu Wschodniego.

Archipelag Wschodni – Pośród antycznych piramid na ziemi opanowanej przez przeklęte istoty i potwory rozpościera się najpiękniejsza, porośnięta bujnymi lasami, kraina Ochrii. Nad nią i pod nią tętni życie i kwitnie handel. Nad Archipelagiem dziesiątki latających wysp skrywają złote miasta dżinów. W błękitach chmur błyszczą ich złote pałace i podniebne porty. Z kolei w trzewiach Archipelagu, pośród milionów wydrążonych tuneli kwitnie owadzie imperium arkanów. Szerokimi podziemnymi traktami podążają tam karawany bogatych kupców docierając do wszystkich zakątków tego świata. Na powierzchni zaś żyją rasy ludzi, serpentów, nag, karłów i elfów. Na samotnym, masywnym szczycie, sięgającym wyżej od chmur, wznosi się krasnoludzka twierdza zwana Xtan lub Świątynią Pokoju. To miejsce, gdzie nikt zły nie wejdzie. Gdy spojrzycie do góry ujrzycie mnóstwo latających statków i dywanów stanowiących niewyczerpane źródło dochodów.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie” oraz gra planszowa Labirynt Śmierci. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Podkładka pod mysz z kolorową grafiką Archipelagu Wschodniego”