Wróć do - Kubki

Kubek biały – Rasy Gadzie Ochrii

20.00zł30.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Dostępny kubek o pojemności 330 ml oraz 450 ml.

Większy kubek ma oryginalne szpiczaste ucho.

Nadruk został wykonany za pomocą sublimacji. Dzięki tej specjalnej technice nadruk jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru.

Kubek ceramiczny przeznaczony do mycia ręcznego, ale dzięki bardzo trwałej powłoce polimerowej dobrze znosi mycie w zmywarkach i nawet po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów. Ceny zawierają 23% VAT.

Posiada on grafiki z 3 rasami:

1. Serpent Kobrzy

2. Kraq-gar Cesarski

3. Raptorian Górski
Krótki opis ras znajdziecie poniżej oraz w książce Saga o Katanie, autorstwa Artura Szyndlera

Wyczyść zaznaczenie

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby polubić gadzie rasy. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, masz bogatą wyobraźnię, lubisz gady oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ten kubek spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczny i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Pozwól mu skraść swoje serce. Nabądź jeden lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twoim kubku. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Na kubku zostały umieszczone 3 grafiki: Serpent Kobrzy, Krag-Gar Cesarski i Raptorian Górski.

1. Serpent Kobrzy – To rasa ludzi posiadających głowę kobry. Praktycznie, od zawsze byli zaliczani do gadów przez obce ludy. Pod swoje wężowe sidła przygarnął całą nację Set, ojciec zła. Od wielu tysięcy lat są oni praktycznie najsilniejszymi czarnoksiężnikami, jacy kiedykolwiek stąpali po Ochrii. Ich potężne imperia na Archipelagu Wchodnim zniewoliły wiele ludów (np. nagi królewskie), by towarzyszyły im jako niewolnicy oraz uczestnicy mrocznych rytuałów. Nie znajdziesz u nich litości, ani współczucia. Serpenci nie oczekują również, że będziesz takowe mógł im okazać.

2. Kraq-gar Cesarski – Są oni jednymi z najpotężniejszych przedstawicieli rozumnych gadów. Posiadający po wiele par rąk, są śmiertelnie niebezpieczni w walce. Posługujący się legendarnymi półtalerzami oraz ciężkimi kuszami są w stanie stawić czoło niemal każdemu wrogowi. Z charakteru są bardzo dominujący, władczy oraz okrutni. Ich Imperia na Archipelagu Południowo-Wschodnim trwają nieprzerwanie od tysiącleci. Najsilniejszymi przedstawicielami gatunku są półbogowie, którzy rządzą całymi cesarstwami. Inteligętni i przebiegli, są w stanie stawić czoło niejednemu bóstwu.

3. Raptorianie Górscy – To rasa wojowników przyzwyczajonych do życia w trudnych warunkach. Zamieszkują łańcuchy górskie na każdym z cieplejszych klimatycznie Archipelagów. Często zajmują się wydobyciem rud, a ich broń przystosowana jest zarówno do ciężkich prac jak i walki. Zręczni i szybcy stanowią problem dla wielu intruzów. Wbrew pozorom doskonale się między sobą porozumiewają, polegając na bardzo rozwiniętym instynkcie. Jak to mawiają „Nie zaskoczysz Raptoriana, nawet w czasie snu”. Niestety, rzadko zakładają królestwa opierając się z reguły na systemie plemiennym. Na Ochrii nie są zbyt znaczącą rasą pod względem siły, czy też stanowienia własnej polityki.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg
Rozmiar

330ml, 450ml

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Kubek biały – Rasy Gadzie Ochrii”