Wróć do - Kubki

Kubek reprezentacyjny Labirynt Śmierci

32.00zł35.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Czarny kubek ceramiczny, bardzo elegancki:

o pojemności 330 ml oraz 450 ml.

Nadruk został wykonany za pomocą sublimacji. Dzięki tej specjalnej technice nadruk jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru.

Kubek ceramiczny przeznaczony do mycia ręcznego, ale dzięki bardzo trwałej powłoce polimerowej dobrze znosi mycie w zmywarkach i nawet po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów. Ceny zawierają 23% VAT.

 

Wyczyść zaznaczenie

Opis produktu

Kubek specjalnie przygotowany na premierę gry planszowej Kryształy Czasu – LABIRYNT ŚMIERCI.

Edycja limitowana. 
Po lewej stronie kubka znajdują się wrota Labiryntu Śmierci a po prawej stronie grafika losowego oddziału sprzymierzeńców występujących w grze.
„W największych otchłaniach umysłu ludzkiego nikt nigdy nie wymyśliłby tych piekielnych wrót. Wykonano je z czarnego metalu uzyskanego z ogromnych, prastarych meteorytów. Jego mitrylowa twardość i inne wręcz legendarne właściwości po dziś dzień są zagadką dla wszystkich mędrców świata.
Były szerokie na trzy metry i wysokie na sześć. Niczym płaskorzeźby, niezliczone runy pokrywały ich hebanową powierzchnię. Złowrogiego wyglądu nadawały im wystające co kilkanaście centymetrów długie kolce. Zamiast typowych dwuskrzydłowych drzwi, zamknięcie tworzyły cztery ćwiarty. Ich niebywale ostre krawędzie nieznacznie zachodziły na siebie formując krzyż. Każda z części wrót mogła  głęboko wsuwać się w skałę. Być może tylko mały procent całości każdego ze skrzydeł był widoczny w korytarzu. Równomierne rozłożenie kolców oraz specjalnie wykonane dodatkowe szczeliny w ścianie prawdopodobnie umożliwiały bezproblemowe przesuwanie się poszczególnych ćwiartek.” – fragment z powieści Saga o Katanie.
Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg
Rozmiar

330 ml, 450 ml

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Kubek reprezentacyjny Labirynt Śmierci”