Wróć do - Kubki

Kubek biały – Rasy Pajęcze Ochrii 3

20.00zł30.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

kubek o pojemności 330 ml oraz 450 ml.

Większy kubek ma oryginalne szpiczaste ucho.

Nadruk został wykonany za pomocą sublimacji. Dzięki tej specjalnej technice nadruk jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru.

Kubek ceramiczny przeznaczony do mycia ręcznego, ale dzięki bardzo trwałej powłoce polimerowej dobrze znosi mycie w zmywarkach i nawet po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów. Ceny zawierają 23% VAT.

Na kubku widnieją grafiki z 3 rasami:

1. Aran Malachitowy

2. Sharan Szlachetny

3. Skorpid Świątynny

 

Ich opis znajdziesz poniżej oraz w powieści Saga o Katanie Artura Szyndlera

 

Wyczyść zaznaczenie

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby polubić pajęcze rasy. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, lubisz groźne i niesamowite pająki oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ten kubek spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczny i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Pozwól mu skraść swoje serce. Nabądź jeden lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twoim kubku. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Na kubku zostały umieszczone 3 grafiki: Aran Malachitowy, Sharan Szlachetny i Skorpid Świątynny.

1.Aran Malachitowy – Nic bardziej nie przeraża w inwazjach pajęczych królowych niźli pajęczaki, które w posługiwaniu się magią przewyższają najlepszych elfich mistrzów. To sławni Arani, których kobiety od urodzenia szkolone są w ciskaniu kul ognia, dezintegrowaniu wrogów oraz wzmacnianiu magią swych monstrualnych towarzyszy. Tylko one potrafią spowodować, by niezliczone wojska sharanów poprzedzały burze ognia. Uznają to zaledwie za element swojego życia i pracy. W wieku młodzieńczym, ciekawe życia, wiele podróżują i szkolą się w gildiach magów innych ras.

2. Sharan Szlachetny – Choć większość sharanów jest doskonałymi wojownikami niemyślącymi o niczym więcej poza wojnami, jedzeniem i rozmnażaniem się, to są wśród nich wyjątki. Ktoś w końcu musi zarządzać miastami, prowadzić dyplomatyczne rozmowy i nie straszyć włochatym ciałem kupców. Tym właśnie zajmują się sharani szlachetni, jedna z nielicznych ras sharanów akceptowana w kosmopolitycznych miastach Ochrii. Należy jednak, podczas rozmów z nimi pamiętać, że ich nietypowe uzbrojenie służy bardziej do torturowania butnych jeńców niż do walki podczas bitew.

3. Skorpid Świątynny – Aż dziw bierze, że wiele ras wykorzystuje te półskorpiony, półelfy do chronienia swych świątyń. Wystarczy pozwolić im tam zamieszkać, a zaanektują dla siebie sufity i ściany i przez całe życie nie dotykając nawet podłogi. Prowadząc nocny tryb życia, bronią świątyni bardziej fanatycznie i skuteczniej niźli paladyńska gwardia czy najemne potwory. Są przy tym ciche, czyste a dzięki posługiwaniu się jadem, obłędnie zabójcze. Nigdy też nie przeszkadzają właścicielom świątyń, choć prawdę mówiąc, całą budowlę traktują jako swoje gniazdo.

 

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg
Rozmiar

330 ml, 450 ml

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Kubek biały – Rasy Pajęcze Ochrii 3”