Wróć do - Kubki

Kubek biały – Rasy Pajęcze Ochrii 2

20.00zł29.95zł

Kolekcja dla Ciebie!

Kubek o pojemności 330 i 450 ml.

Większy kubek ma oryginalne szpiczaste ucho.

Nadruk został wykonany za pomocą sublimacji. Dzięki tej specjalnej technice nadruk jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru.

Kubek ceramiczny przeznaczony do mycia ręcznego, ale dzięki bardzo trwałej powłoce polimerowej dobrze znosi mycie w zmywarkach i nawet po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów. Ceny zawierają 23% VAT.

Na kubku widnieją grafiki z 3 rasami:

1. Amparan Szczelinowy

2. Kosarz Więzienny

3. Skakun Pustynny

Ich opis znajdziesz poniżej oraz w powieści Saga o Katanie Artura Szyndlera

 

Wyczyść zaznaczenie

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby polubić pajęcze rasy. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, lubisz groźne i niesamowite pająki oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ten kubek spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczny i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Pozwól mu skraść swoje serce. Nabądź jeden lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twoim kubku. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Na kubku zostały umieszczone 3 grafiki: Amparan Szczelinowy, Kosarz Więzienny i Skakun Pustynny.

1. Amparan Szczelinowy – To dwumetrowy pajęczak o modliszkowatych przednich kończynach. Posiada też biczowate odnóża działające niczym macki lub lasso. To wszystko czyni go genialnym łowcą niewolników lub doskonałym złodziejem. Pajęczym królowym śluzą też jako elitarni szpiedzy ponieważ potrafią wcisnąć się w prawie każdą szczelinę i obserwować stamtąd okolicznych mieszkańców. Potrafią tak tkwić miesiącami, żywiąc się bezdomnymi kotami, psami albo ptakami. Nie gardzą również samotnymi podróżnymi.

2. Kosarz Więzienny – To najskuteczniejszy nadzorca niewolników ze wszystkich ras służących pajęczym królowym. Doskonały w tropieniu ofiar. Dzięki swym kilkumetrowym kończynom potrafi dogonić każdego zbiega i zastawić mu drogę z każdej strony. Nogi wraz z długimi szczecinami tworzą klatkę tak dokładnie ograniczającą ofiarę, że nie jest ona w stanie się poruszać. Jeżeli jednak ofiara jest zbyt agresywna to nie waha się użyć potężnych szczękoczułek w celu  wyssania jej na „wiór”. Ich motto brzmi bowiem: „jedzenie nie powinno uciekać”.

3. Skakun Pustynny – To dwumetrowy pajęczak odbiegający zachowaniem od swych okrutnych kuzynów. Jest towarzyski, pełen humoru i szuka swojego miejsca wśród innych cywilizowanych ras. Ze względu na swój kształt i niesamowitą skoczność, skakuny najmują się często jako wierzchowce. Pod tym względem, w niektórych rejonach, całkowicie zastąpiły konie i łatające dywany. Potrafią zabawiać w podróży, odczytywać mapy, śpiewać a w razie potrzeby ich niebywała skoczność i silny jad, gwarantują sukces przetrwania zasadzki. Niestety lubią kasę i nie najmują się za darmo.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg
Rozmiar

330 ml, 450 ml

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Kubek biały – Rasy Pajęcze Ochrii 2”