Wróć do - Kubki

Kubek biały – Rasy Pajęcze Ochrii 1

20.00zł29.95zł

Kolekcja dla Ciebie!

kubek o pojemności 330 ml oraz 450 ml.

Większy kubek ma oryginalne szpiczaste ucho.

Nadruk został wykonany za pomocą sublimacji. Dzięki tej specjalnej technice nadruk jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru.

Kubek ceramiczny przeznaczony do mycia ręcznego, ale dzięki bardzo trwałej powłoce polimerowej dobrze znosi mycie w zmywarkach i nawet po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów. Ceny zawierają 23% VAT.

Na kubku widnieją grafiki z 3 rasami:

1. Solfugar Heliodorowy

2. Skolopendrus onyksowy

3. Karan Wędrowny

Ich opis znajdziesz poniżej oraz w powieści Saga o Katanie Artura Szyndlera

 

Wyczyść zaznaczenie

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby polubić pajęcze rasy. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, lubisz groźne i niesamowite pająki oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ten kubek spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczny i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Pozwól mu skraść swoje serce. Nabądź jeden lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twoim kubku. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Na kubku zostały umieszczone 3 grafiki: Solfugar Heliodorowy, Skolopendrus Onyksowy i Karan Wędrowny.

1. Solfugar Heliodorwy – To rasa potężnych pajęczaków o bardzo silnych cęgach, którymi mogą bez większych problemów rozerwać człowieka. Są bardzo żywotnymi i lojalnymi żołnierzami służącymi Matkom Wszystkich Inwazji. W pajęczych armiach nie znajdziesz większego przeciwnika. Na szczęście nie są zbyt rozgarnięte. Solfugary Heliodorowe zamieszkują przede wszystkim Archipelag Pajęczy, ale można je również spotkać na Archipelagach Południowych.

2. Skolopendrus Onyksowy – Jest to rasa najbardziej inteligętnych istot z wszystkich służących Pajęczym Królowym. Są niezwykle przebiegłe i ostrożne w działaniu. Rekrutuje się spośród nich najlepszych zabójców, którzy zlikwidują każdego wroga Pajęczych Gniazd. Zamieszkują podziemia na Archipelagu Południowo-Wschodnim oraz Południowo-Zachodnim.

3. Karan Wędrowny – To wesoła rasa wędrowców, którzy z reguły są bardami. Podróżują od gniazda do gniazda opowiadając historie Pajęczych bohaterów, czy też Imperiów. Są również niezwykle utalentowani magami. Niestety rzadko biorą udział w wojnach Pajęczych Władczyń przez co nie są na zbyt wysokiej pozycji w Pajęczych Społeczeństwach. Jest to lud wędrowny, który można znaleźc praktycznie na każdym Archipelagu.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg
Rozmiar

330 ml, 450 ml

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Kubek biały – Rasy Pajęcze Ochrii 1”