Wróć do - Kubki

Kubek biały – Rasy Gadzie Ochrii

20.00zł29.95zł

Kolekcja dla Ciebie!

Kubek o pojemności 330 ml oraz 450 ml

Nadruk został wykonany za pomocą sublimacji. Dzięki tej specjalnej technice nadruk jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru.

Kubek ceramiczny przeznaczony do mycia ręcznego, ale dzięki bardzo trwałej powłoce polimerowej dobrze znosi mycie w zmywarkach i nawet po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów. Ceny zawierają 23% VAT.

Na kubku znajdują się 3 grafiki: Waranus Szmaragdowy, Reptilion Słońca i Dragan Akantytowy.

 

Krótki opis ras znajdziecie poniżej oraz w książce Saga o Katanie, autorstwa Artura Szyndlera

Wyczyść zaznaczenie

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby polubić gadzie rasy. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, masz bogata wyobraźnię, lubisz gady oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ten kubek spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczny i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Pozwól mu skraść swoje serce. Nabądź jeden lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twoim kubku. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Na kubku zostały umieszczone 3 grafiki: Waranus Szmaragdowy, Reptilion Słońca i Dragan Akantytowy.

Waranus Szmaragdowy – Rasa ta pochodzi z Archipelagu Południowego i reprezentuje inteligentnych i szybkich łowców oraz wojowników. Gdybyście szukali najlepszego przyjaciela i sprzymierzeńca, nigdy nie zapominajcie o tej rasie. Często z błahego powodu będą wam towarzyszyli do końca życia uważając, że jest to ich obowiązek i przeznaczenie. Skłonni są towarzyszyć wam całymi rodzinami lub klanami, doradzać, a zdobyte skarby przynoszą jakby od dawna należały do was. Za jeden uśmiech w razie niebezpieczeństwa oddadzą za was swe gadzie życie.

Reptilion Słońca – Nie ma na Ochrii gadziej rasy, która zbudowałaby więcej imperiów niż reptilioni. Ich miasta i zamki wyglądają niczym wznoszące się ku niebu kły, a ich ciężkie rycerstwo do walki wyrusza dziesiątkami na ogromnych jaszczurzych antarach o wielu siodłach. Rasa ta szczyci się tym, że zatrzymała najwięcej inwazji na planecie, szczególnie że ich astrolodzy na lata wprzód wiedzą, kto, gdzie i z jaką siłą zaatakuje. Reptilionów Słońca poznacie po ich charakterystycznej broni zwanej toporomieczem, z którą się nigdy nie rozstają.

Dragan Akantytowy – Są na Ochrii rasy gadzie, które uważają się za potomków smoków. To dragani, najsławniejsi obrońcy Archipelagu Południowego. Dzięki specjalizacji w magii, uchodzą za jedną z nielicznych ras, która nie boi się stawić czoła przeogromnym smoczym matkom lub hordom wilkołaków z Archipelagu Południowo-Zachodniego. Są tak doskonali w swym magicznym rzemiośle, że nawet pod gadzimi łuskami pokrywającymi ich ciało, ukrywają ochronne runy, które przydają się w niezliczonych bitwach.
Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg
Rozmiar

330ml, 450ml

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Kubek biały – Rasy Gadzie Ochrii”