Wróć do - Kubki

Kubek biały z 3 kolorowymi grafikami: Orka Nizinnego, Minotaura, Meduzy

22.00zł32.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Kubek o pojemności 330 ml oraz 450 ml.

Kubek o większej pojemności ma oryginalne szpiczaste ucho.

Nadruk został wykonany za pomocą sublimacji. Dzięki tej specjalnej technice nadruk jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru.

Kubek ceramiczny przeznaczony do mycia ręcznego, ale dzięki bardzo trwałej powłoce polimerowej dobrze znosi mycie w zmywarkach i nawet po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów. Ceny zawierają 23% VAT.

Na kubku widnieją grafiki trzech postaci: Ork Nizinny, Minotaur Czworga, Meduza Państwa Czworga.

Krótki opis ras znajdziecie poniżej oraz w książce Saga o Katanie, autorstwa Artura Szyndlera

Wyczyść zaznaczenie

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby kupić taki kubek. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, lubisz ciekawe rasy oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ten kubek spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczny i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Pozwól mu skraść swoje serce. Nabądź jeden lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twoim kubku. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Na kubku zostały umieszczone 3 grafiki: Ork Nizinny, Minotaur, Meduza.

Orki Nizinne – to jedna z najpospolitszych ras Ochrii. Przy obfitości białkowego pożywienia potrafią rozmnażać się w niebywałym tempie. Samice mogą wydać na świat 2 razy w roku potomstwo a miot liczy nawet 10 osobników. Młode, gdy mają zapewnione odpowiednie pożywienie, dorastają już po kilku latach, w przeciwnym wypadku okres ten może wydłużyć się nawet do kilkunastu lat. Podobnie jak ludzie, orki nizinne są bardzo chłonne wiedzy i uczą się bardzo szybko. To waleczna rasa potrafiąca w sprzyjających okolicznościach naśladować cywilizacje elfów, krasnoludów i ludzi, która może egzystować na wysokim poziomie magiczno-technicznym. Niestety, większość osobników jest bardzo głupia, co mści się na tej rasie szczególnie w bitwach. Jednak, jeden zdolny wódz potrafi to wykorzystać, by stworzyć z orków fanatyczną i zdyscyplinowaną armię, tak jak zrobił to Katan.

Minotaur Czworga – Minotaury Państwa Czworga zwane są też czterorogimi. Dorosłe osobniki są bardzo poważne i podatne na obrazę, co w połączeniu z ich wrodzoną małomównością powoduje niemałe problemy wśród nieobeznanych z ich nacją. Często nagłe wymierzanie sprawiedliwości (poćwiartowanie pechowca na 4 części) jest brane przez obce rasy za zdradę lub co najmniej za krwawe i prostackie maniery. To jest przyczyna, dla której jako dyplomaci nie są lubiani. Rasa ta uchodzi za bardzo wojowniczą i wyjątkowo wytrzymałą, co w połączeniu z ich rozrodczością powoduje, że legendarne Imperium Czworga dysponuje milionami gotowych na wszystko wojowników, pogrupowanych w najprzeróżniejsze formacje bojowe.

Meduza Państwa Czworga – Meduzy Czworga do osiągnięcia pełnoletniości nie są ani złe ani dobre z charakteru. Niestety, wraz z jej osiągnięciem w wieku 15 – 18 lat przechodzą błyskawiczną metamorfozę. Ich umysłami zaczyna władać mroczna moc zła, która powoduje, że nie znają litości i miłości. Odtąd ich zachowanie w stosunku do innych ras spoza imperium cechuje sadyzm, wredność i okrucieństwo. Zdarzają się jednak wyjątki, szczególnie wśród tych, które zakochają się za młodu. Wtedy są słodkie aż do bólu dla swych partnerów. Jednak, gdy wyczują nieodwzajemnione uczucie lub zdradę, przemieniają się w szalejącą bestię, która stara się zamienić wszystkich wokół w kamienne posągi.


Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg
Pojemność

330ml, 450ml

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Kubek biały z 3 kolorowymi grafikami: Orka Nizinnego, Minotaura, Meduzy”