Wróć do - Kubki

Kubek biały z kolorowymi grafikami z Serii Potwory – Dżiny

22.00zł32.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Kubek o pojemności 330 ml oraz 450 ml.

Kubek o większej pojemności ma oryginalne szpiczaste ucho.

Nadruk został wykonany za pomocą sublimacji. Dzięki tej specjalnej technice nadruk jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru.

Kubek ceramiczny przeznaczony do mycia ręcznego, ale dzięki bardzo trwałej powłoce polimerowej dobrze znosi mycie w zmywarkach i nawet po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów. Ceny zawierają 23% VAT.

Na kubku widnieją kolorowe grafiki czterech postaci: Marid, Ifryt, Dżin i Dao.

Krótki opis ras znajdziecie poniżej oraz w książce Saga o Katanie, autorstwa Artura Szyndlera

Wyczyść zaznaczenie

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby kupić taki kubek. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, lubisz orientalne rasy oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ten kubek spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczny i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Pozwól mu skraść swoje serce. Nabądź jeden lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twoim kubku. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Na kubku zostały umieszczone 4 grafiki: Marid, Ifryt, Dżin i Dao.

Marid Dżiny Wody to budowniczowie podmorskich miast-klejnotów o ogromnym bogactwie i znaczeniu. Niestety, od zawsze walczą z różnymi ludami morza, a szczególnie z niezliczonymi królestwami trytonów, podwodnymi miastami morskich wiedźm, czy inwazjami utopców. Mimo że są doskonałymi magami, zmuszeni są opuszczać swe siedziby, albo przenosić je w magiczny sposób do innych podmorskich krain.

IfrytDżiny Ognia to z reguły najbardziej zła rasa dżinów, lubująca się w udowadnianiu, że ogień to najbardziej destrukcyjna siła na Ochrii. Są przez to nielubiani i zmuszeni do budowania swych ognistych latających miast w miejscach uznawanych za najbardziej niedostępne, czyli nad wierzchołkami czynnych wulkanów. Jeżeli już z kimś się dogadają, okazują się wiernymi sprzymierzeńcami, potrafiącymi w imię przyjaźni spalić wrogie miasta, armie lub floty. Nic tak bardzo nie przeraża ich wrogów, jak armia ifrytów podążająca wewnątrz burzy ognia.

DżinDżiny Powietrza, choć pochodzą z Archipelagu Wschodniego są jedną z najbardziej ekspansywnych ras podbijających ogromne tereny przy pomocy hazardu, cennych metali i kosztowności, a nie miecza i magii. Oferują władcom intratny hazard, gdzie za góry złota mogą oni przegrać całe królestwa. Mimo nikłej szansy, co jakiś czas dżin wygrywa a wtedy krainy są wynoszone w powietrze i odtąd latają pośród obłoków a zwycięskie dżiny wznoszą tam swoje imperia.

DaoDżiny Ziemi to budowniczowie podziemnych pałaców przepychem przewyższających królestwa istot śmiertelnych. Z ich siłą i bogactwem mogliby wieźć prym wśród narodów Ochrii, ale wrodzona brutalność, upór i łatwość wpadania w gniew przyczyniają się do ponoszenia sporych strat w ich narodzie. Mimo to są cennymi sprzymierzeńcami na polach bitew, które niejednokrotnie wygrywali, mimo że wszyscy pozostali sprzymierzeńcy ginęli.
Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg
Pojemność

330ml, 450ml

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Kubek biały z kolorowymi grafikami z Serii Potwory – Dżiny”