Wróć do - Kubki

Kubek biały z kolorową grafiką Słoniowego Ropuszczaka

22.00zł32.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Kubek o pojemności 330 ml oraz 450 ml.

Kubek o większej pojemności ma oryginalne szpiczaste ucho.

Nadruk został wykonany za pomocą sublimacji. Dzięki tej specjalnej technice nadruk jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru.

Kubek ceramiczny przeznaczony do mycia ręcznego, ale dzięki bardzo trwałej powłoce polimerowej dobrze znosi mycie w zmywarkach i nawet po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów. Ceny zawierają 23% VAT.

Na kubku widnieje grafika jednej postaci: Słoniowy Ropuszczak. Grafika wykonana na specjalne życzenie czytelników Sagi o Katanie.

Krótki opis rasy znajdziecie poniżej oraz w książce Saga o Katanie, autorstwa Artura Szyndlera

Wyczyść zaznaczenie

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby kupić taki kubek. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, lubisz orientalne rasy oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ten kubek spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczny i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Pozwól mu skraść swoje serce. Nabądź jeden lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twoim kubku. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Na kubku została umieszczona 1 grafika: Słoniowy Ropuszczak

Słoniowe Ropuszczaki – te inteligentne i jakże dziwaczne istoty pochodzą z Archipelagu Pajęczego. Uwielbiają całymi dniami siedzieć nieruchomo z otwartą gębą. Przypominają wtedy porośnięty krzewami, wysoki wzgórek, kończący się jaskinią, kuszącą miejscem na ochłodę. To doskonała pułapka na głodnych roślinożerców i zmęczonych podróżników. Reagują dopiero wtedy, gdy ofiara zbyt długo nie decyduje się sama wejść do pyska lub odchodzi. Wówczas wyjątkowo szybko, jak na tak wydawałoby się nieporadne cielsko, potrafią biegać i gonić. Będąc blisko nieszczęśnika, doskonale skaczą, starając się przygnieść go do ziemi lub od razu złapać w pysk. Ich przełyk jest niezwykły i pełni rolę czegoś na kształt portalu. Prowadzi gdzieś do innego miejsca, być może nawet świata. Tam grupa ropuszczaków ma… wspólny żołądek. W nim jednocześnie trawią swe ofiary i dzielą się uzyskaną energią. Osobniki o tym samym „brzuszku” należą do tego samego klanu. Łączy je nadnaturalna więź. Często komunikują się ze sobą i doskonale orientują, gdy z którymś dzieje się coś złego lub dobrego. Jeżeli jeden osobnik odnajdzie słaby punkt obrony albo bogate żerowisko, to dość szybko przybędą pozostałe ropuszczaki z klanu. Dla słabo obwarowanej osady jest to oczywiście równoznaczne z unicestwieniem.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg
Pojemność

330ml, 450ml

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Kubek biały z kolorową grafiką Słoniowego Ropuszczaka”