Wróć do - Kubki

Kubek biały z kolorowymi grafikami z Serii Anielskiej

22.00zł30.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Kubek o pojemności 330 ml oraz 450 ml.

Nadruk został wykonany za pomocą sublimacji. Dzięki tej specjalnej technice nadruk jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru.

Kubek ceramiczny przeznaczony do mycia ręcznego, ale dzięki bardzo trwałej powłoce polimerowej dobrze znosi mycie w zmywarkach i nawet po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów. Ceny zawierają 23% VAT.

Na kubku widnieją grafiki trzech postaci: Aniołów Miecza i Rycerza Dwoinki.

 

Krótki opis ras znajdziecie poniżej oraz w książce Saga o Katanie, autorstwa Artura Szyndlera

Wyczyść zaznaczenie

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby polubić anioły i gadzie rasy. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, masz bogatą wyobraźnię, lubisz gady oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ten kubek spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczny i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Pozwól mu skraść swoje serce. Nabądź jeden lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twoim kubku. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Na kubku zostały umieszczone 3 grafiki: dwóch Aniołów Miecza i Rycerza Dwoinki.

Anioły Miecza – To podniebni paladyni. Stanowią oni trzon wszystkich armii sił dobra. Chronieni przez boskie zaklęcia w niewidzialności pilnują miejsc, gdzie może pojawić się zło lub rozpoczyna się inwazja. Chronią też władców przed zastępami przeklętych demonów i mastug.

Rycerz Dwoinki – Rasa ta zamieszkuje latające lasy Archipelagu Południowo-Wschodniego, gdzie w koronach winorośli mają swoje zamki i kasztele. Ich podniebne kohorty patrolują niebo w poszukiwaniu smoków, mantikor i wywern. I kto by pomyślał, że ci zacni rycerze zamiast rąk używają trzech końcówek chwytnego ogona. Każde dobre bóstwo marzy, by mieć wśród swoich wyznawców istoty, które dwa razy pomyślą nim podejmą ważną decyzję. W końcu po co są dwie głowy w jednym ciele?

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg
Pojemność

330ml, 450ml

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Kubek biały z kolorowymi grafikami z Serii Anielskiej”