Wróć do - Kubki

Kubek z czarnym wnętrzem Seria Potwory – Dżiny

24.00zł28.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

kubek o pojemności 330 ml oraz 450 ml.

Nadruk został wykonany za pomocą sublimacji. Dzięki tej specjalnej technice nadruk jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru.

Kubek ceramiczny przeznaczony do mycia ręcznego, ale dzięki bardzo trwałej powłoce polimerowej dobrze znosi mycie w zmywarkach i nawet po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów. Ceny zawierają 23% VAT.

Na kubku widnieją czarno białe grafiki czterech postaci: Dżin, Dao, Ifryt i Marid.

 

Ich opis znajdziesz poniżej oraz w powieści Saga o Katanie Artura Szyndlera

 

Wyczyść zaznaczenie

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby kupić taki kubek. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, lubisz orientalne potwory oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ten kubek spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczny i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Pozwól mu skraść swoje serce. Nabądź jeden lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twoim kubku. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Na kubku zostały umieszczone 4 grafiki: Dżin, Dao, Ifryt i  Marid.

Dżin – Dżiny Powietrza, choć pochodzą z Archipelagu Wschodniego są jedną z najbardziej ekspansywnych ras podbijających ogromne tereny przy pomocy hazardu, cennych metali i kosztowności, a nie miecza i magii. Oferują władcom intratny hazard, gdzie za góry złota mogą oni przegrać całe królestwa. Mimo nikłej szansy, co jakiś czas dżin wygrywa a wtedy krainy są wynoszone w powietrze i odtąd latają pośród obłoków a zwycięskie dżiny wznoszą tam swoje imperia.

DaoDżiny Ziemi to budowniczowie podziemnych pałaców przepychem przewyższających królestwa istot śmiertelnych. Z ich siłą i bogactwem mogliby wieźć prym wśród narodów Ochrii, ale wrodzona brutalność, upór i łatwość wpadania w gniew przyczyniają się do ponoszenia sporych strat w ich narodzie. Mimo to są cennymi sprzymierzeńcami na polach bitew, które niejednokrotnie wygrywali, mimo że wszyscy pozostali sprzymierzeńcy ginęli.

Ifryt – Dżiny Ognia to z reguły najbardziej zła rasa dżinów, lubująca się w udowadnianiu, że ogień to najbardziej destrukcyjna siła na Ochrii. Są przez to nielubiani i zmuszeni do budowania swych ognistych latających miast w miejscach uznawanych za najbardziej niedostępne, czyli nad wierzchołkami czynnych wulkanów. Jeżeli już z kimś się dogadają, okazują się wiernymi sprzymierzeńcami, potrafiącymi w imię przyjaźni spalić wrogie miasta, armie lub floty. Nic tak bardzo nie przeraża ich wrogów, jak armia ifrytów podążająca wewnątrz burzy ognia.

MaridDżiny Wody to budowniczowie podmorskich miast-klejnotów o ogromnym bogactwie i znaczeniu. Niestety, od zawsze walczą z różnymi ludami morza, a szczególnie z niezliczonymi królestwami trytonów, podwodnymi miastami morskich wiedźm, czy inwazjami utopców. Mimo że są doskonałymi magami, zmuszeni są opuszczać swe siedziby, albo przenosić je w magiczny sposób do innych podmorskich krain.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg
Rozmiar

330 ml, 450 ml

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Kubek z czarnym wnętrzem Seria Potwory – Dżiny”