Wróć do - Kubki

Kubek czarny – Labirynt Śmierci + Meduza – Mantisa + Miasto Państwa Czworga

32.00zł35.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Czarny kubek ceramiczny, bardzo elegancki:

o pojemności 330 ml oraz 450 ml.

Nadruk został wykonany za pomocą sublimacji. Dzięki tej specjalnej technice nadruk jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru.

Kubek ceramiczny przeznaczony do mycia ręcznego, ale dzięki bardzo trwałej powłoce polimerowej dobrze znosi mycie w zmywarkach i nawet po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów. Ceny zawierają 23% VAT.

 

Wyczyść zaznaczenie

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby kupić ten kubek. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, masz bogatą wyobraźnię, lubisz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Grafiki doskonale komponują się z czarnym tłem kubka. Wystarczy, że lubisz małe i urocze a zarazem eleganckie rzeczy. Ten kubek spełnia te trzy kryteria. Jest praktyczny i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Pozwól mu skraść swoje serce. Nabądź jeden lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy również kubki na których widnieją rasy gadzie, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twoim kubku. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Na kubku zostały umieszczone 3 grafiki: wrota Labiryntu Śmierci, Meduza – Mantisa i Miasto Państwa Czworga

Wrota Labiryntu Śmierci – „W największych otchłaniach umysłu ludzkiego nikt nigdy nie wymyśliłby tych piekielnych wrót. Wykonano je z czarnego metalu uzyskanego z ogromnych, prastarych meteorytów. Jego mitrylowa twardość i inne wręcz legendarne właściwości po dziś dzień są zagadką dla wszystkich mędrców świata.
Były szerokie na trzy metry i wysokie na sześć. Niczym płaskorzeźby, niezliczone runy pokrywały ich hebanową powierzchnię. Złowrogiego wyglądu nadawały im wystające co kilkanaście centymetrów długie kolce. Zamiast typowych dwuskrzydłowych drzwi, zamknięcie tworzyły cztery ćwiarty. Ich niebywale ostre krawędzie nieznacznie zachodziły na siebie formując krzyż. Każda z części wrót mogła  głęboko wsuwać się w skałę. Być może tylko mały procent całości każdego ze skrzydeł był widoczny w korytarzu. Równomierne rozłożenie kolców oraz specjalnie wykonane dodatkowe szczeliny w ścianie prawdopodobnie umożliwiały bezproblemowe przesuwanie się poszczególnych ćwiartek.”
Meduza Mantisa  – Ostatnia z ocalałych meduz w Labiryncie Śmierci okazała się następczynią tronu legendarnego na Ochrii Imperium Państwa Czworga. Jej przeznaczenie rzuciło ją w ramiona  odważnego paladyna Tan Arkadiana, ale zagadką jest czy razem będą w stanie stawić czoła jej okrutnej sukcesji tronu i jego pechowi. Wężowe meduzy, bo do ich zalicza się Mantisa to połączenie niewiasty i gada. Od pępka w górę przypominają piękne kobiety, dolną połowę zaś stanowi gruba i dość krótka żmija. Humanoidalna część przechodzi w wężowa na wysokości metra. Dalsze dwa Merty dość grubych splotów wijąc się po ziemi pozwalają utrzymać korpus w pionie. Posiadają charakterystyczne wężowe włosy.
Miasto Państwa Czworga – miasta tego Imperium mają charakterystyczną budowę. Zakładane są po 4 w sąsiedztwie, każde otoczone jest poczwórnym murem i posiadają infrastrukturę  zwielokrotnioną przez liczbę 4. Ma to im przynosić szczęście i chronić Imperium od zagłady. Zresztą ich mieszkańcy nieustannie powielają liczbę 4 w każdym aspekcie życia.
Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg
Rozmiar

330 ml, 450 ml

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Kubek czarny – Labirynt Śmierci + Meduza – Mantisa + Miasto Państwa Czworga”