Wróć do - Kubki

Kubek biały ze szpiczastym uchem 450 ml – Gadzie rasy Ochrii

30.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Kubek o pojemności 450 ml ze szpiczastym uszkiem. Bardzo wygodny do trzymania.

Nadruk został wykonany za pomocą sublimacji. Dzięki tej specjalnej technice nadruk jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru.

Kubek ceramiczny przeznaczony do mycia ręcznego, ale ze względu na wysokiej jakości powłokę polimerową dobrze znosi mycie w zmywarkach i nawet po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów. Ceny zawierają 23% VAT.

Na kubku widnieje grafika srebrnego smoka

Krótki opis rasy znajdziecie poniżej oraz w książce Saga o Katanie, autorstwa Artura Szyndlera

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby polubić Nagi. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, masz bogatą wyobraźnię, lubisz gady oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ten kubek spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczny i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Pozwól mu skraść swoje serce. Nabądź jeden lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub potwory. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twoim kubku. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Na kubku zostały umieszczone 3 grafiki: Naga Królewska, Naga Smocza i Naga Krokodylowa.

Nagi Królewskie – W tej rasie narodzili się najbardziej legendarni łowcy i kapłanki. Zresztą nic w tym dziwnego, gdyż ci urodziwi półludzie, półwęże od najmłodszych lat nie robią nic innego, tylko szkolą się nieustannie. Fanatyzm kapłanek jest tak wielki, że awatarzy bogów nawiedzają je dużo częściej niż normalnie a cuda i uzdrowienia zdarzają się codziennie. Ich mężowie oplatają się wokół wierzchołków wysokich drzew i szpikują strzałami każdego, kto mógłby zagrozić świątyniom żon. Nagi te pochodzą z Archipelagu Wschodniego.

Nagi Smocze – Wywodzą się od najstarszych smoków dzięki czemu potrafią ziać ogniem jak ich dalecy kuzyni. Może nie są tak skuteczni w tym, ale zgrupowane w legiony potrafią wywołać prawdziwą nawałnicę ognia. Pochodzą z Archipelagu Pólnocno-Wschodniego.

Nagi Krokodylowe – To największy postrach wszelkich wężowych istot, na które poluje przy pomocy trójzębów i zabójczych tarsarów. Nie boją się nawet smoków ani gigantów. Zadarcie z ich klanem nie rzadko oznacza klęskę całego królestwa. Na Archipelagu Południowo- Wschodnim razem z kuzynami, Krag-Garami zdominowały wiele krain.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Kubek biały ze szpiczastym uchem 450 ml – Gadzie rasy Ochrii”