Wróć do - Kubki

Kubek biały ze szpiczastym uchem 450 ml – Srebrny Smok

30.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Kubek o pojemności 450 ml ze szpiczastym uszkiem. Bardzo wygodny do trzymania.

Nadruk został wykonany za pomocą sublimacji. Dzięki tej specjalnej technice nadruk jest niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się zmyć lub zedrzeć wzoru.

Kubek ceramiczny przeznaczony do mycia ręcznego, ale ze względu na wysokiej jakości powłokę polimerową dobrze znosi mycie w zmywarkach i nawet po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory nadrukowanych na nim obrazów. Ceny zawierają 23% VAT.

Na kubku widnieje grafika srebrnego smoka

Krótki opis rasy znajdziecie poniżej oraz w książce Saga o Katanie, autorstwa Artura Szyndlera

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby polubić gadzie rasy. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, masz bogatą wyobraźnię, lubisz gady oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ten kubek spełnia te dwa kryteria. Jest praktyczny i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Pozwól mu skraść swoje serce. Nabądź jeden lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub potwory. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twoim kubku. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Na kubku została umieszczona grafika: Srebrny smok.

Srebrne smoki – to najwięksi sprzymierzeńcy rycerskich królestw z Archipelagu Zachodniego. Uchodzą za najlepszych przyjaciół paladynów. Na swych grzbietach unoszą w przestworza rycerzy w ciężkich zbrojach oraz zabójczych łowców. Ich smocze klany przyjaźnią się z rodami szlacheckimi od tysiącleci, przez co często obie strony traktują się jak jedna rodzina. Niejeden chłopczyk czy dziewczynka wychowały się, bawiąc się z grupą małych smoków, co jeszcze bardziej zacieśniło więź między ludźmi na Ochrii a tymi pięknymi gadami. Na największych kolosach mierzących kilkadziesiąt metrów, widuje się nawet małe fortyfikacje umocowane do grzbietu specjalnymi uprzężami.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Waga 0.34 kg

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Kubek biały ze szpiczastym uchem 450 ml – Srebrny Smok”