Wróć do - Książki

Kryształy Czasu: Saga o Katanie, Tom I z XIII, Labirynt Śmierci – część 1

59.90zł

Autor: Artur Szyndler

Wydawnictwo: Paladynat

Oprawa: twarda, lakierowana

Format: A5

Liczba stron: 720

Gatunek: Heroic&High fantasy

Bogato ilustorwana. Zawiera 62 unikalne grafiki, w sumie 115 (łącznie z powtórzeniami). Znajdują się w niej również 3 Appendiksy (10 stron).

Osadzona w fikcyjnym świecie Ochrii wymyślonym i opisanym przez autora w podręczniku do pierwszej polskiej gry fabularnej „Kryształy czasu”. Powieść o przygodach Katana i jego drużyny.

Brak w magazynie

Opis produktu

Wydawało się, że Natak – bóg i zabójca bogów został zgładzony.

Ale nie, Asteriusz – Bóstwo Dobra i Czasu pamięta go, a więc przetrwał.

Bogowie są przekonani, że gdy odrodzi się, zgładzi ich, dlatego podejmują decyzję o udaniu się dwóch z nich 9 tysięcy lat wcześniej, tam gdzie czas został przerwany. Tam, gdzie stojący pośród paladynów i druidów młody rycerz, tan Arkadian w tajemniczych okolicznościach, zdekoncentrowany nagle przez pędzącego na oślep kapłana, ścina Drzewko Równowagi.

Tam, gdzie w Labiryncie Śmierci rodzi się małe orczątko, które w przyszłości zostanie władcą potężnego imperium i wreszcie bogiem.

To w celu bezpiecznego wyprowadzenia go z Labiryntu Śmierci zawiązuje się drużyna złożona z paladynów, druidów, kapłana, krasnoluda i elfiej dziewczyny oraz dwóch bogów przybyłych z przyszłości.

Po dramatycznych wydarzeniach drużyna wkracza do Labiryntu Śmierci. Już nie tylko muszą uratować Katana, muszą również odnaleźć sadzonkę nowego Drzewka Równowagi a Asteriusz odszukać, chociaż nikły ślad po zabójcy bogów.

Czy to się uda? Czy te wszystkie zadania zostaną wykonane?

Labirynt Śmierci to inny plan egzystencji o dziwnych i zagadkowych właściwościach niespotykanych gdzie indziej. To trzy poziomy, z których każdy następny jest trudniejszy do przebycia od poprzedniego. Rządzony przez bezwzględnego i tajemniczego władcę, Bezimiennego, który zrobi wszystko, by z niego nie wyszli. By ich misja nie powiodła się.

Doskonale wiedzą, że tylko jedna na sto wypraw w te podziemia kończy się sukcesem, a im towarzyszy wywołująca dreszcze straszliwa i nieodwracalna przepowiednia „Z tych śmiertelnych, co tutaj stoją, do Labiryntu Śmierci wejdzie ponad dwudziestu. Opuści go dwoje żywych i jeden martwy…”

Ale czy wykonają misję?

Daj się wciągnąć wartkiej akcji. Zobacz oczami bohaterów komnaty i korytarze labiryntu, nieprzebrane ilości potworów. Chwyć za broń i oczami wyobraźni pomóż drużynie. Bądź ich wiernym towarzyszem. Poznaj niezwykle bogaty świat Ochrii oczami każdego z członków grupy. Rozpocznij swoją przygodę z Kryształami Czasu.

… początek wielotomowego cyklu napisanego przez twórcę gry fabularnej Kryształy Czasu, Artura Szyndlera

Dodatkowe informacje

Waga 0.90 kg
Wymiary 21 x 15.5 x 5.8 cm

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Kryształy Czasu: Saga o Katanie, Tom I z XIII, Labirynt Śmierci – część 1”