Wróć do - Koszulki

Koszulka z wejściem do Labiryntu Śmierci

39.95zł

  • kolor: biały
  • nadruk: sublimacja. Dzięki wykorzystaniu tej specjalnej techniki jest on niezwykle wytrzymały. W żaden sposób nie da się sprać lub zedrzeć wzoru.
  • skład: 50% bawełny/50% poliestru
  • Dwuwarstwowa, sportowa koszulka – warstwa wewnętrzna z bawełny, warstwa zewnętrzna z poliestru. Unikalne połączenie obu materiałów podnosi komfort użytkowania oraz utrzymuje optymalną wilgotność oraz temperaturę skóry
  • gramatura: 180g/m2
  • Koszulkę można prać w pralce w temperaturze 40°C
  • Cena zawiera 23% VAT

 

Wyczyść zaznaczenie

Opis produktu

Chcesz się wyróżniać z tłumu. Od dzisiaj masz okazję – specjalna koszulka prezentująca grafikę ze świata Kryształów Czasu.

Wzór absolutnie wyjątkowy wykonany przez naszych najlepszych grafków.

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby kupić taką koszulkę. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, lubisz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie przez młodych i zdolnych artystów. Koszulka jest praktyczna i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Mamy jeszcze gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twojej koszulce. Powstała cała seria produktów z takimi grafikami, poszukaj ich na stronie.

Na koszulce został umieszczony napis Labirynt Śmierci i grafika przedstawiająca wejście do Labiryntu Śmierci.

 Labirynt Śmierci to tytuł gry planszowej powstałej na podstawie pierwszego tomu powieści „Saga o Katanie” Artura Szyndlera.

Wejście do Labiryntu Śmierci – ” W największych otchłaniach umysłu ludzkiego nikt nigdy nie wymyśliłby tych piekielnych wrót… Były szerokie na trzy metry i wysokie na sześć. Niczym płaskorzeźby, niezliczone runy pokrywały ich hebanową powierzchnię. Złowrogiego wyglądu nadawały im wystające co kilkanaście centymetrów długie kolce. Zamiast typowych dwuskrzydłowych drzwi, zamknięcie tworzyły cztery ćwiarty. Ich niebywale ostre krawędzie nieznacznie zachodziły na siebie, formując krzyż. Każda z części wrót mogła głęboko wsuwać się w skałę… Siwowłosy arcydruid podszedł do nich dość blisko i zastygł w bezruchu. Mijały chwile… Nieruchome ciało symbolizowało coś, co można nazwać siłą starca… Powoli drgnął i ponownie odwrócił się w stronę morderczo wyglądających czterech ćwiart wrót… ”

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Koszulka z wejściem do Labiryntu Śmierci”