Wróć do - Gry planszowe

Chromosome

139.00zł

Antarktyda. To tutaj uderzył jeden z wielu meteorów. Drobne formy pozaziemskiego życia przybyły razem z nim. Amerykański rząd stworzył tajną placówkę, której celem zostało zbadanie niebywałego odkrycia. Coś jednak nie poszło tak, jak powinno… Nagłe załamanie pogody, spadek temperatury i potężny wiatr uszkodziły systemy podtrzymywania życia na stacji. Bez kontroli, mikroby wydostały się i zaczęły walczyć między sobą. Ludzie zamarzają a ostatni żywy postanawia zniszczyć stację, by nie dopuścić do wydostania się nieznanych mikrobów do ziemskiego środowiska. Zostały 4 minuty…

Brak w magazynie

Opis produktu

Chromosome to asymetryczna, taktyczna gra planszowa. Jako obce mikroby nieświadome bliskiego zniszczenia stacji, staracie się przetrwać walkę z innymi i rozprzestrzenić się na zewnątrz laboratorium. Będziecie się rozmnażać, walczyć, tworzyć radioaktywne obszary i przede wszystkim – mutować. Przyłączając nowe geny do swojego chromosomu staniecie się jeszcze silniejsi, bardziej efektywni i wytrzymali.

Szybka, dynamiczna rozgrywka oraz duża głębia taktyczna, przy zachowaniu prostych i intuicyjnych zasad, to najważniejsze cechy naszej najnowszej premiery. Lubicie pogłówkować nad planszą? Uwielbiacie bezpośrednią walkę i tony negatywnej interakcji? Oczekujecie dużej regrywalności w postaci zróżnicowanych i zbalansowanych stron konfliktu? Chromosome to idealna gra dla Was!

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Chromosome”