Wróć do - Grafiki i plakaty

Grafika Sharan Szlachetny (Kolor)

10.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Grafika wykonana w formacie A4, na papierze 250 gram, kredowym.

Przedstawia postać Sharana Szlachetnego ze świata Kryształów Czasu..

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby polubić pajęcze rasy. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, lubisz tak groźne i niesamowite stwory oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów.Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ta grafika taka właśnie jest. Przyciągnie wzrok niejednej osoby. Pozwól skraść jej swoje serce. Nabądź jedną lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne pajęcze rasy a ponadto rasy gadzie, anielskie, martwiacze, żywiołacze oraz bohaterów powieści Saga o Katanie, Labirynt Śmierci tom I. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Grafika przedstawia Sharana Szlachetnego.

Sharan Szlachetny – Choć większość sharanów jest doskonałymi wojownikami niemyślącymi o niczym więcej poza wojnami, jedzeniem i rozmnażaniem się, to są wśród nich wyjątki. Ktoś w końcu musi zarządzać miastami, prowadzić dyplomatyczne rozmowy i nie straszyć włochatym ciałem kupców. Tym właśnie zajmują się sharani szlachetni, jedna z nielicznych ras sharanów akceptowana w kosmopolitycznych miastach Ochrii. Należy jednak, podczas rozmów z nimi pamiętać, że ich nietypowe uzbrojenie służy bardziej do torturowania butnych jeńców niż do walki podczas bitew.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

 

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Grafika Sharan Szlachetny (Kolor)”