Wróć do - Grafiki i plakaty

Grafika Naga Krokodylowa (Kolor)

10.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Grafika wykonana w formacie A4, na papierze 250 gram, kredowym.

Przedstawia postać Nagi Krokodylowej ze świata Kryształów Czasu, słynnego łowcę innych nag.

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby polubić gadzie rasy. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, masz bogatą wyobraźnię, lubisz gady oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ta grafika taka właśnie jest. Przyciągnie wzrok niejednej osoby. Pozwól skraść jej swoje serce. Nabądź jedną lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze, żywiołacze oraz bohaterów powieści Saga o Katanie, Labirynt Śmierci tom I. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na plakacie. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Grafika przedstawia Nagę Krokodylową.

 

Naga Krokodylowa – To największy postrach wszelkich wężowych istot, na które poluje przy pomocy trójzębów i zabójczych tarsarów. Nie boją się nawet smoków ani gigantów. Zadarcie z ich klanem nie rzadko oznacza klęskę całego królestwa. Na Archipelagu Południowo- Wschodnim razem z kuzynami, Krag-Garami zdominowały wiele krain.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

 

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Grafika Naga Krokodylowa (Kolor)”