Wróć do - Grafiki i plakaty

Grafika Krag-Gar Cesarski

8.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Grafika wykonana w formacie A4, na papierze 250 gram, kredowym.

Przedstawia postać Krag-Gara Cesarskiego ze świata Kryształów Czasu. To dwunożne krokodyle o różnej liczbie par górnych kończyn w zależności od statusu.

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby polubić gadzie rasy. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, masz bogatą wyobraźnię, lubisz gady oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ta grafika taka właśnie jest. Przyciągnie wzrok niejednej osoby. Pozwól skraść jej swoje serce. Nabądź jedną lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na plakacie. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Grafika przedstawia Krag-Gara Cesarskiego.

Krag-Gar Cesarski – To masywni rycerze wierzący w swego cesarza półboga, którzy opanowali większość rzek Archipelagu Południowo-Wschodniego. Wokół nich budują piramidy-twierdze uniemożliwiając innym dostęp do tego życiodajnego płynu. Te fortyfikacje potrafią ciągnąć się przez setki kilometrów i biada tym, co rozzłoszczą ich właścicieli, szczególnie, że posługują się najbardziej zabójczą bronią Ochrii – półtalerzami.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

 

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Grafika Krag-Gar Cesarski”