Wróć do - Grafiki i plakaty

Grafika Kościotrup Demoniczny Rycerz

10.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Grafika wykonana w formacie A4, na papierze 250 gram, kredowym.

Przedstawia postać Demonicznego Rycerza ze świata Kryształów Czasu.

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby kupić taką ilustrację. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, lubisz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie przez młodych i zdolnych artystów. Koszulka jest praktyczna i cieszy oczy. Zwróci uwagę rodziny, znajomych. Mamy jeszcze gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na twojej koszulce. Powstała cała seria produktów z takimi grafikami, poszukaj ich na stronie.

Grafika przedstawia Demonicznego Rycerza.

Demoniczny Rycerz – niektóre złe istoty dla ocalenia swej egzystencji potrafią zawrzeć pakt a demonami. Te pakty trwają nadal, nawet, gdy istota przerodzi się w bezdusznego kościotrupa czy w inną formę martwiaka. Ta ilustracja przedstawia demonicznego rycerza – centaura, który za życia i po śmierci służy mrocznym armiom.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

 

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Grafika Kościotrup Demoniczny Rycerz”