Wróć do - Grafiki i plakaty

Grafika Ifryt – Dżin Ognia (Kolor)

10.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Grafika wykonana w formacie A4, na papierze 250 gram, kredowym.

Przedstawia postać Ifyta ze świata Kryształów Czasu.

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby polubić dżiny. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, masz bogatą wyobraźnię, lubisz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ta grafika taka właśnie jest. Przyciągnie wzrok niejednej osoby. Pozwól skraść jej swoje serce. Nabądź jedną lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne dżiny, rasy gadzie, pajęcze, anielskie, martwiacze, żywiołacze oraz bohaterów powieści Saga o Katanie, Labirynt Śmierci tom I . W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na plakacie. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Grafika przedstawia Ifryta – Dżina Ognia.

 

IfrytDżiny Ognia to z reguły najbardziej zła rasa dżinów, lubująca się w udowadnianiu, że ogień to najbardziej destrukcyjna siła na Ochrii. Są przez to nielubiani i zmuszeni do budowania swych ognistych latających miast w miejscach uznawanych za najbardziej niedostępne, czyli nad wierzchołkami czynnych wulkanów. Jeżeli już z kimś się dogadają, okazują się wiernymi sprzymierzeńcami, potrafiącymi w imię przyjaźni spalić wrogie miasta, armie lub floty. Nic tak bardzo nie przeraża ich wrogów, jak armia ifrytów podążająca wewnątrz burzy ognia.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

 

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Grafika Ifryt – Dżin Ognia (Kolor)”