Wróć do - Grafiki i plakaty

Grafika Can – Kapłan Zapomnianego Boga (Kolor)

10.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Grafika wykonana w formacie A4, na papierze 250 gram, kredowym.

Przedstawia Kapłana Cana, jednego z bohaterów powieści Kryształy Czasu, Saga o Katanie.

Opis produktu

Jeżeli jesteś miłośnikiem fantasy, masz bogatą wyobraźnię, lubisz piękne i oryginalne grafiki, przeczytałeś powieść Saga o Katanie, Labirynt Śmierci tom I, zakup grafikę przedstawiająca postać Kapłana Zapomnianego Boga. Grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ta grafika taka właśnie jest. Przyciągnie wzrok niejednej osoby. Pozwól skraść jej swoje serce. Nabądź jedną lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne postacie, rasy gadzie, pajęcze, anielskie, martwiacze i żywiołacze. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na plakacie. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Grafika przedstawia Cana.

Can – Kapłan Zapomnianego Boga, najbardziej tajemnicza postać powieści Saga o Katanie. Można go lubić lub nienawidzić, ale wprowadza tyle wigoru i humoru, co armia rycerzy na lodzie. Posiadając wiedzę, do której nie mogą dotrzeć nawet bogowie, potrafi z nimi rozmawiać jak równy z równym. Czasem traktuje ich po ojcowsku. Nawet demoniczny władca Abysu ma przeczucie, że zginie przez niego.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

 

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Grafika Can – Kapłan Zapomnianego Boga (Kolor)”