Wróć do - Grafiki i plakaty

Grafika Aran Malachitowy (Kolor)

10.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Grafika wykonana w formacie A4, na papierze 250 gram, kredowym.

Przedstawia postać Arana Malachitowego ze świata Kryształów Czasu..

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby polubić pajęcze rasy. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, lubisz tak groźne i niesamowite stwory oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ta grafika taka właśnie jest. Przyciągnie wzrok niejednej osoby. Pozwól skraść jej swoje serce. Nabądź jedną lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne pajęcze rasy a ponadto rasy gadzie, anielskie, martwiacze, żywiołacze oraz bohaterów powieści Saga o Katanie, Labirynt Śmierci tom I. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na plakacie. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Grafika przedstawia Arana Malachitowego.

Aran Malachitowy – Nic bardziej nie przeraża w inwazjach pajęczych królowych niźli pajęczaki, które w posługiwaniu się magią przewyższają najlepszych elfich mistrzów. To sławni Arani, których kobiety od urodzenia szkolone są w ciskaniu kul ognia, dezintegrowaniu wrogów oraz wzmacnianiu magią swych monstrualnych towarzyszy. Tylko one potrafią spowodować, by niezliczone wojska sharanów poprzedzały burze ognia. Uznają to zaledwie za element swojego życia i pracy. W wieku młodzieńczym są bardzo ciekawe życia, wiele podróżują i szkolą się w gildiach magów innych ras.

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

 

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Grafika Aran Malachitowy (Kolor)”