Wróć do - Grafiki i plakaty

Grafika Agaron Trójgłowiec

8.00zł

Kolekcja dla Ciebie!

Grafika wykonana w formacie A4, na papierze 250 gram, kredowym.

Przedstawia postać Agarona Trójgłowca ze świata Kryształów Czasu, który pojawi się w pierwszej części drugiego tomu powieści Saga o katanie, pt. „Paladynat” .

Opis produktu

Nie musisz być fanem Kryształów Czasu, aby polubić gadzie rasy. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem fantasy, masz bogatą wyobraźnię, lubisz gady oraz piękne i oryginalne grafiki. Każda grafika została wykonana specjalnie do świata Kryształów Czasu przez młodych i zdolnych artystów. Wystarczy, że lubisz małe i urocze rzeczy. Ta grafika taka właśnie jest. Przyciągnie wzrok niejednej osoby. Pozwól skraść jej swoje serce. Nabądź jedną lub stwórz ich całą kolekcję. Mamy jeszcze inne gadzie rasy, pajęcze, anielskie, martwiacze lub z potworami. W zasadzie każdą grafikę ze świata Kryształów Czasu, którą wskażesz jesteśmy w stanie umieścić na plakacie. Powstała cała seria produktów z grafikami z Kryształów Czasu, poszukaj ich na stronie.

Grafika przedstawia Agarona Trójgłowca.

 

Agaron Trójgłowiec – Agarony Trójgłowe oraz ich krewniacy Tagarony Mroczne to przeklęta rasa z Archipelagu Pajęczego. Ich armie ścierają się ze sobą w nieustannych wojnach a ich życie zaczyna się i kończy na polach bitew. Posiadają trzy głowy i charakterystyczne trzy pary oczu na każdej z nich. Agarony uznawane są za wytrzymałych żeglarzy i nadzwyczaj czujnych gwardzistów, ponieważ zawsze jedna z trzech głów nie śpi. Tagarony zaś to czarnoksiężnicy i zabójcy, których z tego samego powodu, nie sposób zaskoczyć.

 

Wydawnictwo Paladynat to kreatywna firma tworząca dla fanów Kryształów Czasu, miłośników fantasy i dla wszystkich tych, którzy lubią praktyczne rzeczy z oryginalnymi grafikami. Nasz sztandarowy produkt to powieść „Saga o Katanie”. Dzięki niezwykle bogatemu w potwory, rasy i przepiękne krajobrazy Uniwersum jesteśmy w stanie tworzyć wzory oddziałujące na wyobraźnię i uczucia naszych klientów. Jesteśmy również bardzo otwarci na nowe motywy, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Stworzymy nawet coś specjalnego dla Ciebie, z jakimkolwiek wzorem związanym z Kryształami Czasu, jaki sobie zażyczysz.

 

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Grafika Agaron Trójgłowiec”